14.10.2024 07:00
8’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джайсон Розати
10’ Бруно Араухо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
19’ Команда металл ярославскиЙ 1354 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
23’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
29’ Знаменитий гравець Стейси Брюстер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
32’ Вдало віддав пас Франциско Салас своєму гравцю!
40’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ксения Коваленко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Ксения Коваленко
56’ Небезпечний штрафний удар і Леннерт Нильсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Відібравши м'яч, Бруно Араухо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
63’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Франциско Салас
66’ Артем Довбик втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
69’ Ксения Коваленко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
71’ Олли Уоткинс вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
81’ Ну треба ж! Гонсалу Рамуш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Пров Зямкин