14.10.2024 06:56
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1741 розпочала з центру поля
5’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
7’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
9’ Кристиян Бистрович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Адольфо Гайч
21’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дэннис Ячин
22’ Алан Дзагоев зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
31’ Чидера Эджуке віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Stallion 1741! Видно злагодженість у діях!
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хердюр Магнуссон забиває ГОЛ!
39’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
46’ Після жахливої помилки захисника Марк Гонсалес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Знову м'яч забирає Илья Цымбаларь
55’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Илья Цымбаларь
63’ Звонимир Шарлия втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
63’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
68’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Илья Цымбаларь
77’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
79’ Гонсалу Рамуш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
82’ Кристиян Бистрович порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
92’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Марк Гонсалес