Товариський матч

14.10.2024 06:31
Zarafshon Arena
1’ Команда Zarafshon 868 розпочала з центру поля
9’ І знову Асклепиадес Спиру віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
14’ Отто Анфанг втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
15’ Вправно перехоплює м'яч Блэгоджа Милошевич
25’ Тодд Кондон практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
31’ Після образи суперника Джемми Маккенна нахабно штовхає його!
37’ Сильний та точний пас віддав Асклепиадес Спиру і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джемми Маккенна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Дааа... Омар Барретт не зміг прийняти пас від свого партнера...
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
45’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
55’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джон Брайт вміло забирає м'яч!
56’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Райан Херст забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Жахливий та неточний пас віддав Робин Сживалла своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
66’ Анатолий Дудко головою відбиває м'яч
76’ Вдало віддав пас Тодд Кондон своєму гравцю!
78’ Лейн Юз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
86’ Асклепиадес Спиру вкинув аут прямо в центр штрафного суперника