14.10.2024 06:30
4’ Бруно Араухо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
19’ При виконанні кутового удару Александр Ломакин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Сильний та точний пас віддав Пров Зямкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
31’ Сергей Рыжиков витягає дуже складний удар
39’ Кевин Киган порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
46’ Сергей Рыжиков непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
49’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Роман Широков
52’ Кевин Киган віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ТОРНАДО 1753
57’ При виконанні кутового удару Стейси Брюстер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Илья Цымбаларь вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
66’ Александр Ломакин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ Илья Цымбаларь не зміг віддати пас! Явний брак техніки
75’ При виконанні кутового удару Александр Ломакин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Кевин Киган
87’ Сергей Рыжиков важко ловить м'яч