14.10.2024 06:26
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Душан Влахович спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
12’ У грубому підкаті Хоакин Фернандес зносить суперника з ніг!
19’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ольга Бузова
22’ Ольга Бузова спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
25’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ингрид Сюрстад Энген
31’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
35’ Джордани Йованович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
37’ Гравець команди Астон Вилла 1096 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ингрид Сюрстад Энген отримує попередження
42’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Мелисса Лоули
47’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
49’ Вдало віддав пас Джордани Йованович своєму гравцю!
58’ Після жахливої помилки захисника Ренату Саншеш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Мда... Франсишку Консейсау... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
65’ Після жахливої помилки захисника Франсишку Консейсау без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Нето витягає дуже складний удар
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ингрид Сюрстад Энген
80’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
86’ Нето легко перехоплює м'яч