14.10.2024 06:17
ФК Сатурн Arena
1’ Команда ФК Сатурн 832 розпочала з центру поля
6’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
17’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Влодек Высоцкий вміло забирає м'яч!
21’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
22’ Тома Анри вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Франсишку Консейсау точно зіграв головою на партнера по команді!
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хоакин Фернандес...
46’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
47’ Зірвавши контратаку суперника, Ренату Саншеш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
52’ Суддя призначає пенальті. Кевин Фолланд пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
57’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
67’ Зірвавши контратаку суперника, Хуан Бернат перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
74’ Команда ФК Сатурн 832 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
80’ Суддя призначає пенальті. Викентий Згурский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
84’ Після тонкої передачі м'яч отримує Скотт Браун
88’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ратмир Орехов зробив гарний підкат