14.10.2024 05:51
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
3’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Кевин Фолланд
6’ Після жахливої помилки захисника Габриэль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
12’ При виконанні кутового удару Аллан несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Кевин Фолланд
20’ Хуан Бернат віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
24’ Після легкого удару гравцем Жуан Миранда по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Талиска
30’ Витиньо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
33’ Відмінну передачу віддав Душан Влахович, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
43’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Душан Влахович
50’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Витиньо
56’ Дааа... Габриэль не зміг прийняти пас від свого партнера...
62’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
64’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
70’ Талиска неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
72’ Нето важко ловить м'яч
75’ Ренату Саншеш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
77’ Жахливий та неточний пас віддав Хуан Бернат своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
81’ Яка передача і Силас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Роджерио Сени вміло забирає м'яч!
93’ Аллан неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!