14.10.2024 05:34
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
4’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Роман Емельянов
7’ Сергей Рыжиков грамотно грає на виході
10’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Киган забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
14’ Деукалайон Ксенакис зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
20’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
25’ Відмінну передачу віддав Роман Емельянов, мабуть один із найкращих гравців команди ТОРНАДО 1753
33’ Леннерт Нильсен порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
33’ Гравець команди ТОРНАДО 1753 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Роман Емельянов отримує попередження
36’ Иван Саенко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
37’ Яка передача і Герман Паскин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
42’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Александр Ломакин правильно віддати пас на партнера!
42’ Після прострільного удару по воротах Герман Паскин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
51’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
59’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
64’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Герман Паскин
70’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
74’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
83’ Кевин Киган віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
89’ Який незграбний пас віддав Деукалайон Ксенакис і м'ячем заволодів суперник!