14.10.2024 05:23
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Відмінну передачу віддав Душан Влахович, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
12’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
14’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сезар Рейя
20’ Маркиньос вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
24’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Николь Козлова
27’ Наташа Суслова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Рауан Турсунов не зміг потрапити по воротах!
36’ Небезпечний штрафний удар і Света Деренчук легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ Сезар Рейя практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
42’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Рауан Турсунов забиває ГОЛ!
51’ Леся Словак грамотно грає на виході
61’ Сезар Рейя вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
68’ Кевин Фолланд на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
78’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Асисат Ошоала
84’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Асисат Ошоала і непогано виносить його в центр поля
92’ Ну треба ж! Ренату Саншеш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!