Союзний кубок

14.10.2024 05:23
ШОСТА РОТА Arena
1’ Футболісти команди ШОСТА РОТА 1669 розіграли м'яч із центру поля
3’ Леннерт Нильсен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
3’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тетяна Степаненко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
7’ Зірвавши контратаку суперника, Валентин Степаненко перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
11’ Вправно перехоплює м'яч Лукман Аруна
14’ Даниэль Шваб не зміг віддати пас! Явний брак техніки
21’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
27’ Вправно перехоплює м'яч Раимофф
37’ Елена Катарага спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Степаненко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
48’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
50’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Олег Стадничак
59’ Олег Стадничак проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
67’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Степан Бджола віддав пас в нікуди!
70’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карлос Клерк чітко вкинув м'яч у гру
79’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
85’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!