14.10.2024 05:15
Chelsee Arena
1’ Команда Chelsee 578 розпочала з центру поля
6’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
11’ М'ячем заволодів Лейн Юз, але несподівано тут же його втратив!
17’ Ех, Асклепиадес Спиру... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
21’ Відібравши м'яч, Кевин Фолланд віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
31’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Рубен де Вит чітко вкинув м'яч у гру
37’ Рубен де Вит точно зіграв головою на партнера по команді!
39’ Жорсткий підкат та футболіст Мейсон Маунт падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
43’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Мейсон Маунт не зміг залишити поле без допомоги медиків
47’ Хуан Бернат практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
56’ Жахливий та неточний пас віддав Драгослав Елачич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
66’ Кевин Фолланд на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
69’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яго Аспас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
71’ Омар Барретт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
74’ Лейн Юз добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
82’ Ренату Саншеш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
84’ Джон Брайт важко ловить м'яч
84’ Яка передача і Хуан Бернат пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
92’ Знову м'яч забирає Душан Влахович