Союзний кубок

14.10.2024 05:13
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
4’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
6’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Тома Анри зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
14’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ Гаврила Злобин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
31’ Деукалайон Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
38’ Лукман Аруна спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
41’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Деукалайон Ксенакис
45’ Тим ван Реммерсваал красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
46’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Який незграбний пас віддав Тома Анри і м'ячем заволодів суперник!
58’ Сандро Рамирес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
66’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
72’ Знаменитий гравець Даниэль Шваб вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
72’ Ну треба ж! Михей Любашев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
76’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лукман Аруна
77’ Леннерт Нильсен відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
78’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
83’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
88’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Скотт Браун