14.10.2024 05:11
8’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Маттео Скоццарелла
17’ Сильний та точний пас віддав Маттео Скоццарелла і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
21’ М'яч за межами поля, вкидає Маттео Скоццарелла
23’ При виконанні кутового удару Маттео Скоццарелла несподівано та красиво забиває ГОЛ!
25’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
28’ Що ж робить гравець команди Urbetevere 1800, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Евгений Опанасенко забиває ГОЛ!
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
40’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
43’ Після тонкої передачі м'яч отримує Маттео Скоццарелла
53’ Иван Савчак від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
55’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Роберто Гальярдини забиває ГОЛ!
60’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Сандро Рамирес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
74’ Евгений Опанасенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
74’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Деукалайон Ксенакис забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Михайло Савчак чітко вкинув м'яч у гру
89’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен