14.10.2024 05:07
Орландинос Arena
1’ Футболісти команди Орландинос 582 розіграли м'яч із центру поля
6’ Амар Ермаченко витягає дуже складний удар
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кенни Даглиш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
14’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Владимир Маслаченко
18’ М'ячем у голову отримує Лор Булло. Сподіваємось все обійдеться...
21’ Ольга Овдийчук порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
22’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дарина Апанащенко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Амар Ермаченко легко перехоплює м'яч
37’ Владимир Маслаченко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Що ж робить гравець команди Орландинос 582, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
50’ Знову м'яч забирає Ваут Веггорст
51’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Флорентин Сергиенко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Ех, Иоан Лисиин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
55’ При виконанні кутового удару Тимофей Чумак несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Спиридон Журавский
59’ Яка передача і Мелисса Танкреди пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
61’ Анастасия Линник не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ Команда Орландинос 582 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ваут Веггорст
83’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
87’ Амар Ермаченко грамотно грає на виході