14.10.2024 04:43
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Антонен Обер
11’ Небезпечний штрафний удар і Ренату Саншеш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
16’ Лев Кривошеин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
21’ Лев Кривошеин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
25’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
28’ Сильний удар по воротах, але Владилен Панасюк у стрибку легко відбив цей м'яч!
35’ Владилен Панасюк важко ловить м'яч
42’ Хуан Бернат проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Гравець Данил Пруцев набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лев Кривошеин
51’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 797, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
54’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
56’ І знову Антонен Обер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
65’ Після образи суперника Данил Пруцев нахабно штовхає його!
71’ Душан Влахович від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
73’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
76’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
78’ Войтек Ковальский вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
86’ Владилен Панасюк грамотно грає на виході