14.10.2024 04:40
UFA Arena
1’ Футболісти команди UFA 1448 розіграли м'яч із центру поля
6’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
10’ Зірвавши контратаку суперника, Тим ван Реммерсваал перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
17’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
20’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
23’ У грубому підкаті Леннерт Нильсен зносить суперника з ніг!
25’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
27’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Шахзодбек Убайдуллаев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Шахзодбек Убайдуллаев правильно віддати пас на партнера!
45’ Раимофф добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ислом Иномов буквально лягає на спину опонента!
62’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Шахзодбек Убайдуллаев забиває ГОЛ!
62’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Вагиз Галиулин
62’ Шавкат Муллажонов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Раимофф чітко вкинув м'яч у гру
74’ Дониер Абдуманнопов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
79’ Який незграбний пас віддав Шахзодбек Убайдуллаев і м'ячем заволодів суперник!
81’ Александр Мокин важко ловить м'яч
83’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Андрей Акопянц