14.10.2024 04:34
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ При виконанні кутового удару Ренату Саншеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
4’ Після жахливої помилки захисника Маркиньос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
5’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
7’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
15’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кевин Фолланд буквально лягає на спину опонента!
19’ Ренату Саншеш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мейсон Маунт
28’ При спробі обійти суперника гравець Франсишку Консейсау підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
35’ У грубому підкаті Ренату Саншеш зносить суперника з ніг!
38’ Драгослав Елачич практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
43’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лейн Юз
53’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мейсон Маунт
54’ При спробі обійти суперника гравець Хоакин Фернандес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
62’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лейн Юз
67’ Маттиас Сильверман на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
75’ Вдало віддав пас Маттиас Сильверман своєму гравцю!
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кевин Фолланд
86’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
89’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
90’ Після жахливої помилки захисника Кэвин Юр без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!