14.10.2024 04:33
Орландинос Arena
1’ Футболісти команди Орландинос 582 розіграли м'яч із центру поля
5’ Тимофей Чумак вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
12’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Спиридон Журавский
17’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Иоан Лисиин правильно віддати пас на партнера!
26’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Войтек Ковальский
30’ Юрий Горшков відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди spartak moskva 794
30’ Войтек Ковальский точно зіграв головою на партнера по команді!
35’ Відібравши м'яч, Анатолий Туманский віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
35’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ Небезпечний штрафний удар і Лев Кривошеин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ М'яч за межами поля, вкидає Давид Широкий
47’ Знаменитий гравець Анатолий Туманский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
48’ Флорентин Сергиенко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Орландинос 582! Видно злагодженість у діях!
53’ Сильний удар по воротах, але Владилен Панасюк у стрибку легко відбив цей м'яч!
56’ Небезпечний штрафний удар і Давид Широкий легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
60’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тимофей Чумак
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Войтек Ковальский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
67’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Павел Умалюк
74’ Анатолий Туманский вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
83’ Павел Умалюк у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
86’ У грубому підкаті Паоло Ди Чини зносить суперника з ніг!
87’ Тимофей Чумак зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку