14.10.2024 01:42
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
9’ Вправно перехоплює м'яч Халид Булахруз
16’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
17’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Евгений Песегов
22’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
31’ Сильний та точний пас віддав Андрей Алешин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
37’ Александр Ташаев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Azure Dragon 1232
39’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Александр Ташаев
53’ Ех, Даниэль Шваб... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
60’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Олег Алейник
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ І з м'ячем Раимофф після ідеального підкату
74’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деукалайон Ксенакис правильно віддати пас на партнера!
84’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
87’ Антон Тартыгин легко перехоплює прострільну передачу