14.10.2024 01:33
5’ Ханнес Вольф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
8’ Після образи суперника Кристиан Эриксен нахабно штовхає його!
18’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
21’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Доминик Собослай правильно віддати пас на партнера!
21’ Ханнес Вольф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Після образи суперника Деле Алли нахабно штовхає його!
33’ Александр Головин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
35’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Джанлуиджи Доннарумма не зміг залишити поле без допомоги медиків
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гонсалу Рамуш забиває ГОЛ!
43’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
46’ Илья Цымбаларь неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Левент Кишш забиває ГОЛ!
52’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
54’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Вдало віддав пас Рахим Стерлинг своєму гравцю!
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
77’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Рахим Стерлинг
82’ Відібравши м'яч, Ромелу Лукаку віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
84’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гонсалу Рамуш отримує попередження
85’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Илья Цымбаларь чітко вкинув м'яч у гру