14.10.2024 01:24
Альянс Arena
1’ Команда Альянс 1223 розпочала з центру поля
7’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
9’ Тэмми Абрахам від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
14’ Энцо Зидан грамотно грає на виході
17’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
20’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
22’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Рики Пуч порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
34’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
37’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
42’ М'ячем заволодів Даниэль Шваб, але несподівано тут же його втратив!
51’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Серхио Регилон
58’ М'ячем заволодів Сандро Рамирес, але несподівано тут же його втратив!
60’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тэмми Абрахам
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Деукалайон Ксенакис не зміг потрапити по воротах!
69’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карлос Клерк
74’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
77’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
86’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!