14.10.2024 00:40
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
11’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
17’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
24’ Томас Метцнер головою відбиває м'яч
34’ Після проходження флангом Йенс Леманн віддав точну передачу на протилежний фланг
35’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
36’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
47’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Юлиан Вайгль
54’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Лукман Аруна
63’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
71’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
73’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
77’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Андреас Хинкель забиває ГОЛ!
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Оливер Кирх
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Рани Хедира
89’ М'ячем заволодів Лукман Аруна, але несподівано тут же його втратив!