14.10.2024 00:32
5’ Гонсалу Рамуш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
14’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
17’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
19’ Дэннис Ячин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
25’ Після легкого удару гравцем Графите по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бруно Араухо
32’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Аллан отримав сильну травму
33’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
36’ Вправно перехоплює м'яч Педро Уго Аморим
37’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Ех, Бруно Араухо... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
44’ Графите порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
53’ М'яч за межами поля, вкидає Лукас Лима
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Давид Кипиани
65’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
67’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дэннис Ячин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Давид Кипиани не зміг віддати пас! Явний брак техніки
82’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
85’ Після проходження флангом Графите віддав точну передачу на протилежний фланг