14.10.2024 00:24
6’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ Александр Ташаев прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
13’ Небезпечний штрафний удар і Роман Минаев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
16’ Бруно Араухо неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
20’ Ну треба ж! Олег Алейник віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ Педро Уго Аморим красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
25’ І з м'ячем Андрей Алешин після ідеального підкату
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
37’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ Боротьба за м'яч у повітрі і Евгений Песегов буквально лягає на спину опонента!
50’ М'ячем заволодів Дэннис Ячин, але несподівано тут же його втратив!
57’ Роман Минаев на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
61’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гонсалу Рамуш
68’ Гравець команди Azure Dragon 1232 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Данил Круговой отримує попередження
75’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
79’ Роман Минаев практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
83’ Даниэль Шваб відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
83’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Александр Ташаев
87’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
93’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Андрей Алешин