14.10.2024 00:06
11’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
17’ Стратон Кондуриоти практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
19’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Федосий Корольков легко перехоплює м'яч
23’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
33’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Карлос Клерк
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
37’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Мазози Тирс
52’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
53’ При виконанні кутового удару Кадыр Ниязымбетов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
56’ Номики Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
59’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Унати Айегбени
63’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
72’ Дааа... Номики Ксенакис не зміг прийняти пас від свого партнера...
78’ Раимофф від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
85’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хироши Кубота правильно віддати пас на партнера!