13.10.2024 23:58
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1174 розпочала з центру поля
4’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эрик Кантона забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
17’ Стейси Брюстер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
18’ Павел Недвед від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
21’ Павел Недвед практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
25’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
28’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
35’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лотар Маттеус
37’ Джанфранко Дзола віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
39’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ У грубому підкаті Райан Гиггз зносить суперника з ніг!
48’ Ех, Гонсалу Рамуш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Илья Цымбаларь забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Левент Кишш
58’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
60’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Тьерри Анри
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лоран Блан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Илья Цымбаларь правильно віддати пас на партнера!
78’ Патрик Клюйверт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
80’ Илья Цымбаларь красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
84’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Райан Гиггз
85’ Илья Цымбаларь зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
91’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!