13.10.2024 23:54
9’ Після легкого удару гравцем Энцо Мареска по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
10’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Эмерсон Палмери
11’ Знаменитий гравець Норайо Кита вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Гонсалу Рамуш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Виктор Чанов вміло забирає м'яч!
27’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
32’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
38’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вадим Сапай забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
51’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Иван Савчак не зміг потрапити по воротах!
53’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
55’ Михайло Савчак проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Педро Уго Аморим точно зіграв головою на партнера по команді!
61’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Эмерсон Палмери
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
69’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Маттео Скоццарелла
70’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Савчак Василь забиває приголомшливий м'яч у ворота!
74’ Энцо Мареска вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
77’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
81’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
89’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Энцо Мареска віддав пас в нікуди!