13.10.2024 23:44
8’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
12’ Сергей Щербаков проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
18’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
28’ Гравець Левент Кишш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
37’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
40’ Дэннис Ячин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
49’ Сильний удар по воротах, але Игорь Шуховцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
53’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Вадим Тищенко
59’ Василий Рац втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
66’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
67’ Сергей Щербаков порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
70’ Виктор Грачёв на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
71’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Чижов забиває ГОЛ!
72’ Дэннис Ячин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
76’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ Дэннис Ячин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ Команда Банда Симона 1243 спокійно контролює м'яч у середині поля
85’ Після проходження флангом Сандро Рамирес віддав точну передачу на протилежний фланг
88’ Після жахливої помилки захисника Сандро Рамирес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!