13.10.2024 23:35
4’ Эрик Кантона спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
11’ Лукман Аруна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
13’ Сандро Рамирес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
16’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Павел Недвед легко вганяє м'яч у сітку воріт!
17’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ариэль Ортега
19’ Відмінну передачу віддав Тьерри Анри, мабуть один із найкращих гравців команди Oblivion 1174
23’ Відібравши м'яч, Карлос Клерк віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
27’ Михаэль Баллак добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
33’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Тим ван Реммерсваал
39’ Після прострільного удару по воротах Даниэль Шваб рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
42’ М'ячем заволодів Тьерри Анри, але несподівано тут же його втратив!
46’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Ариэль Ортега
54’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лотар Маттеус...
60’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
63’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Джанфранко Дзола
72’ Після проходження флангом Тьерри Анри віддав точну передачу на протилежний фланг
81’ Мда... Павел Недвед... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
89’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!