13.10.2024 23:22
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Даниэль Шваб забиває ГОЛ!
3’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Эдгар Давидс чітко вкинув м'яч у гру
5’ Мда... Деукалайон Ксенакис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Роберто Баджо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
18’ Відмінну передачу віддав Кларенс Зеедорф, мабуть один із найкращих гравців команди Карпати Лємберг 2058
23’ Після жахливої помилки захисника Хуан Себастьян Верон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
33’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Рууд Гуллит
36’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
39’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франк Райкард
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Даниэль Шваб у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
48’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Марко Ван Бастен
51’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
58’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кларенс Зеедорф
60’ При виконанні кутового удару Франко Барези несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рууд Гуллит
68’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
75’ Відмінну передачу віддав Рууд Гуллит, мабуть один із найкращих гравців команди Карпати Лємберг 2058
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Рууд Гуллит забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Гравець Тим ван Реммерсваал набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франк Райкард буквально лягає на спину опонента!