13.10.2024 23:14
Alban Celtic Arena
1’ Команда Alban Celtic 802 розпочала з центру поля
4’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
6’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Фабио Жозе Ферейра
12’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
22’ М'яч за межами поля, вкидає Фабио Жозе Ферейра
29’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
29’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антон Хайнрих забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Гравець видалений важко ловить м'яч
38’ Бонифаций Прокопенко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Alban Celtic 802
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Антон Хайнрих
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бенджамин Надь буквально лягає на спину опонента!
55’ Жеральд Вебер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
65’ Знову м'яч забирає Лусиано Мендоза
68’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Левент Кишш
75’ Дааа... Херакльз Алексис не зміг прийняти пас від свого партнера...
81’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гонсалу Рамуш
88’ Кир Майков грамотно грає на виході