13.10.2024 23:06
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
9’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
9’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
16’ Команда Ummon 848 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
23’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
27’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Дидрик Викен грамотно грає на виході
35’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
36’ Після прострільного удару по воротах Мардан Мукашев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
42’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
44’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ Команда Ummon 848 спокійно контролює м'яч у середині поля
58’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Дэйсьюк Миямото
61’ Тим ван Реммерсваал вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
69’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна
79’ Лукман Аруна точно зіграв головою на партнера по команді!
84’ Деян Караджич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен