Товариський матч

13.10.2024 23:03
Нефтяник Ахтырка Arena
1’ Команда Нефтяник Ахтырка 778 розпочала з центру поля
4’ Який незграбний пас віддав Майкл Гисборн і м'ячем заволодів суперник!
13’ М'ячем заволодів Бальдомеро Хосе, але несподівано тут же його втратив!
18’ Зірвавши контратаку суперника, Тодд Кондон перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
23’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Даниэль Кошту
31’ Лейн Юз вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
39’ Маттиас Сильверман на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
44’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Абрахам Тедеско
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Жахливий та неточний пас віддав Омар Барретт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
53’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Золтан Боллманн вміло забирає м'яч!
56’ Омар Барретт практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Драгослав Елачич
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джемми Маккенна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Лейн Юз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Асклепиадес Спиру
75’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Лейн Юз
83’ Джошуа Бургез на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
88’ Після проходження флангом Омар Барретт віддав точну передачу на протилежний фланг
90’ Маттиас Сильверман відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578