13.10.2024 22:42
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Леннерт Нильсен чітко вкинув м'яч у гру
8’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Павел Умалюк
14’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тимофей Чумак
19’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Раимофф не зміг залишити поле без допомоги медиків
22’ Амар Ермаченко важко ловить м'яч
26’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Иоан Лисиин
28’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Иоан Лисиин
30’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
30’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
32’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
34’ Мда... Анатолий Туманский... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
36’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Гравець видалений грамотно грає на виході
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
51’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Флорентин Сергиенко
54’ Сильний та точний пас віддав Павел Умалюк і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
58’ Леннерт Нильсен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
64’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
68’ Амар Ермаченко легко перехоплює м'яч
75’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леннерт Нильсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Шикарний аут та м'яч вкине Тимофей Чумак
85’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Иоан Лисиин
90’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!