13.10.2024 22:36
Berda Madrid Arena
1’ Футболісти команди Berda Madrid 801 розіграли м'яч із центру поля
6’ М'ячем заволодів Кузьма Катревич, але несподівано тут же його втратив!
10’ Ампелайос Алексис непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
10’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кузьма Катревич
28’ І знову Тедди Бруно віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
28’ Кузьма Катревич відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Berda Madrid 801
31’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
31’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Лукман Аруна не зможе сам піти з поля
33’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
39’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
48’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
51’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
54’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
60’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
68’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Ромен Тьерри
70’ Мда... Нео Микари... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
75’ Дааа... Дэннис Ячин не зміг прийняти пас від свого партнера...
79’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Ну треба ж! Дэннис Ячин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
89’ Вправно перехоплює м'яч Левент Кишш