13.10.2024 22:34
Орландинос Arena
1’ Футболісти команди Орландинос 582 розіграли м'яч із центру поля
2’ Знаменитий гравець Тимофей Чумак вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Орландинос 582 гра в середині поля
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Давид Широкий
15’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
20’ Павел Умалюк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
23’ Кунайо Кидо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
27’ Гравець команди Uzwolf 803 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хуссейн Марцоччи отримує попередження
28’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Хермодженес Ангелопулос
30’ Димитрайдж Милошевич легко перехоплює прострільну передачу
37’ Флорентин Сергиенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
39’ Команда Uzwolf 803 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
41’ Відібравши м'яч, Даниел Новелли віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
47’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
57’ Ну треба ж! Хуссейн Марцоччи віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
61’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Спиридон Журавский забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Тимофей Чумак вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
72’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Шуджи Исии чітко вкинув м'яч у гру
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуссейн Марцоччи забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ Брайн Брэндон легко перехоплює м'яч
79’ Після проходження флангом Хуссейн Марцоччи віддав точну передачу на протилежний фланг
84’ Даниел Новелли подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
86’ Небезпечний штрафний удар і Давид Широкий легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Павел Умалюк