13.10.2024 22:26
Нефтяник Ахтырка Arena
1’ Футболісти команди Нефтяник Ахтырка 781 розіграли м'яч із центру поля
8’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
16’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
20’ Мунаш Тагое втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Ех, Абрахам Тедеско... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
32’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
41’ Дэннис Ячин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
47’ Даниэль Кошту не зміг віддати пас! Явний брак техніки
54’ Левент Кишш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
59’ Мунаш Тагое фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
70’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
73’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
76’ Абрахам Тедеско проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
78’ Жахливий та неточний пас віддав Вида Бабич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
84’ Після жахливої помилки захисника Гонсалу Рамуш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джено Хорти