13.10.2024 22:26
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
10’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Омар Барретт
16’ Після невиразного відбору, атаку почав Лейн Юз
18’ Що ж робить гравець команди Орландинос 582, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
24’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Лейн Юз
29’ Асклепиадес Спиру порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
35’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Райан Херст отримує попередження
38’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Маттиас Сильверман
42’ Тодд Кондон віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
50’ Прохор Трапасян зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Після прострільного удару по воротах Узома Фане рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
51’ Після проходження флангом Кэвин Юр віддав точну передачу на протилежний фланг
53’ Команда Орландинос 582 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
55’ М'ячем заволодів Иоан Лисиин, але несподівано тут же його втратив!
57’ Команда Орландинос 582 спокійно контролює м'яч у середині поля
65’ Зірвавши контратаку суперника, Драгослав Елачич перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
68’ Яка передача і Давид Широкий пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Джошуа Бургез важко ловить м'яч
75’ Після легкого удару гравцем Иоан Лисиин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Після прострільного удару по воротах Авдей Бобылев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
86’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!