13.10.2024 22:06
7’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо
14’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Леннерт Нильсен
16’ Деукалайон Ксенакис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
22’ Евгений Песегов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
24’ Після жахливої помилки захисника Олег Алейник без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Данил Круговой отримав сильну травму
31’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
31’ Після проходження флангом Дмитрий Торбинский віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Дааа... Леннерт Нильсен не зміг прийняти пас від свого партнера...
43’ І з м'ячем Олег Алейник після ідеального підкату
46’ І знову Олег Алейник віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
54’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
58’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Мда... Олег Алейник... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
67’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Александр Сонг точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ Карлос Клерк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
73’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
81’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
83’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Евгений Песегов
93’ Відібравши м'яч, Евгений Песегов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю