13.10.2024 21:48
Voliry Arena
1’ Команда Voliry 1071 розпочала з центру поля
9’ Богдан Шухман грамотно грає на виході
13’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Илья Цымбаларь правильно віддати пас на партнера!
21’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес
23’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леннерт Нильсен
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!
40’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Раимофф
43’ Відібравши м'яч, Джанпьеро Пинна віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
53’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
55’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Илья Цымбаларь забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Бекзат Мамин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
68’ Ну треба ж! Джанпьеро Пинна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
74’ Знаменитий гравець Леннерт Нильсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
75’ Майкл Хирн вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
80’ Завьер Майерс добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
86’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Після жахливої помилки захисника Илья Цымбаларь без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Олег Протасов