13.10.2024 21:42
9’ Гонсалу Рамуш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
16’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
20’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
25’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Антон Землянухин
29’ Після жахливої помилки захисника Эмануэле Морони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Антон Землянухин
39’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Штефан Эффенберг
57’ Знаменитий гравець Боипузо Дешан вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
58’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
62’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
64’ Команда FC DORDOI 1558 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Артем Ситало спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
77’ Після тонкої передачі м'яч отримує Илья Цымбаларь
79’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Команда FC DORDOI 1558 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!