13.10.2024 21:34
Stallion Arena
1’ Футболісти команди Stallion 1742 розіграли м'яч із центру поля
2’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ М'яч за межами поля, вкидає Лукман Аруна
18’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Владимир Габулов показує найвищу техніку воротарської майстерності
30’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Алан Дзагоев
41’ Кейсуке Хонда вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
50’ Кристиян Бистрович точно зіграв головою на партнера по команді!
52’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Лукман Аруна не зміг залишити поле без допомоги медиків
54’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
54’ Тим ван Реммерсваал точно зіграв головою на партнера по команді!
61’ Після тонкої передачі м'яч отримує Леннерт Нильсен
68’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен
70’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
75’ Який незграбний пас віддав Кейсуке Хонда і м'ячем заволодів суперник!
78’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кристиян Бистрович
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кристиян Бистрович
89’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Тим ван Реммерсваал віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495