13.10.2024 19:57
Нефтяник Ахтырка Arena
1’ Команда Нефтяник Ахтырка 779 розпочала з центру поля
8’ Зірвавши контратаку суперника, Жолдас Курмангалиев перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Ромео Мирабо
12’ Яка передача і Питер Кальман пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Орта Анхел правильно віддати пас на партнера!
27’ Макс Ларивьер витягає дуже складний удар
35’ Орта Анхел зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Вида Бабич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
41’ Золтан Боллманн легко перехоплює м'яч
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Карим Симон спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
50’ І з м'ячем Гари Брюне після ідеального підкату
58’ Орта Анхел вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
62’ Сильний удар по воротах, але Макс Ларивьер у стрибку легко відбив цей м'яч!
70’ Команда Нефтяник Ахтырка 779 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
78’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ромео Мирабо буквально лягає на спину опонента!
80’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Матье Жиль
85’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді