13.10.2024 19:56
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
10’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Драгослав Елачич
19’ Бекзат Мамин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
22’ Лейн Юз порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
29’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
34’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маттиас Сильверман
34’ Суддя призначає пенальті. Маттиас Сильверман пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Ганджу Майеби у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Ну треба ж! Джанпьеро Пинна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
49’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Лейн Юз
51’ Руслан Бабенко прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
58’ Лейн Юз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
59’ Маттиас Сильверман спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
62’ Після прострільного удару по воротах Олег Протасов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Джанпьеро Пинна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
66’ Кэвин Юр порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
71’ Шикарний аут та м'яч вкине Бекзат Мамин
77’ Дааа... Асклепиадес Спиру не зміг прийняти пас від свого партнера...
79’ Зірвавши контратаку суперника, Ганджу Майеби перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
82’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Завьер Майерс
87’ Гравець Маттиас Сильверман набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!