13.10.2024 19:41
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
6’ Джемми Маккенна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
9’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Кэвин Юр
15’ Роман Широков неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
17’ Гравець команди ТОРНАДО 1752 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Роман Широков отримує попередження
24’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Роман Широков не зміг залишити поле без допомоги медиків
25’ Суддя призначає пенальті. Александр Ломакин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ Джемми Маккенна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Після образи суперника Лейн Юз нахабно штовхає його!
36’ Сергей Рыжиков грамотно грає на виході
41’ Арсен Захарян порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
44’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Алехандро Леал отримав сильну травму
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Драгослав Елачич легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Кевин Киган
54’ Кевин Киган віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ТОРНАДО 1752! Видно злагодженість у діях!
60’ Кэвин Юр вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
66’ Яка передача і Иошинори Кацура пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
73’ Після прострільного удару по воротах Драгослав Елачич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
73’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
77’ При виконанні кутового удару Алехандро Леал несподівано та красиво забиває ГОЛ!
80’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Асклепиадес Спиру
90’ І знову Роман Широков віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!