13.10.2024 19:36
11’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
16’ Який незграбний пас віддав Александр Сонг і м'ячем заволодів суперник!
18’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
19’ Ну треба ж! Евгений Песегов віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
24’ Мда... Дмитрий Торбинский... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
27’ Александр Ташаев віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Azure Dragon 1232
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Ташаев забиває ГОЛ!
33’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
38’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
44’ При виконанні кутового удару Олег Алейник несподівано та красиво забиває ГОЛ!
48’ Після проходження флангом Евгений Песегов віддав точну передачу на протилежний фланг
54’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
54’ При виконанні кутового удару Дэннис Ячин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
59’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
61’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
65’ Вдало віддав пас Олег Алейник своєму гравцю!
70’ Після легкого удару гравцем Дэннис Ячин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
71’ Сандро Рамирес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
81’ Александр Ташаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
84’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
90’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений