13.10.2024 19:36
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1752 розіграли м'яч із центру поля
10’ Після прострільного удару по воротах Омар Барретт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Гравець Малком набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
16’ Після жахливої помилки захисника Малком без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Майкл Гисборн не зміг потрапити по воротах!
25’ Знаменитий гравець Роман Широков вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
26’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
30’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Тодд Кондон
37’ Джемми Маккенна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Роман Емельянов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Асклепиадес Спиру
52’ Яка передача і Райан Херст пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Який незграбний пас віддав Омар Барретт і м'ячем заволодів суперник!
58’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Роман Емельянов отримав сильну травму
62’ Кевин Киган красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ТОРНАДО 1752
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Александр Ломакин віддав пас в нікуди!
71’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Роман Емельянов
72’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лехослав Годлевский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Герман Паскин прикривається руками, медики вже поспішають...
80’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Драгослав Елачич
82’ Асклепиадес Спиру втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
82’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Малком
84’ Иван Саенко спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
94’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!