13.10.2024 19:34
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
13’ Дааа... Хоакин Фернандес не зміг прийняти пас від свого партнера...
18’ Трофим Виленский легко перехоплює прострільну передачу
22’ При виконанні кутового удару Ренату Саншеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
23’ Мейсон Маунт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
29’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мейсон Маунт
35’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
38’ Знаменитий гравець Мейсон Маунт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мейсон Маунт забиває ГОЛ!
45’ Хуан Бернат від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
49’ Кевин Фолланд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ І з м'ячем Аурелио Торричелли після ідеального підкату
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
59’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
68’ Тидиани Босежюр проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
75’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Филон Заимис не зміг потрапити по воротах!
84’ Мейсон Маунт практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
88’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
93’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт