13.10.2024 19:28
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
2’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
5’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
9’ Дэннис Ячин вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ Жорсткий підкат та футболіст Дэннис Ячин падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
14’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
15’ Суддя призначає пенальті. Ашиль Лефевр пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
20’ Гравець команди Lisichask FC 782 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Ашиль Лефевр отримує попередження
24’ Дэннис Ячин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
27’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
36’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Филон Заимис
41’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Аурелио Торричелли відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Lisichask FC 782
47’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
50’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Трофим Виленский
50’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
66’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Левент Кишш
69’ Педро Уго Аморим вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
72’ Трофим Виленский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
74’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Левент Кишш
80’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
87’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!