13.10.2024 19:26
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
5’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Адам Игве чітко вкинув м'яч у гру
10’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Питер Кальман правильно віддати пас на партнера!
11’ Після прострільного удару по воротах Жедсон Фернандеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
17’ Сильний та точний пас віддав Душко Дукич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
19’ М'ячем у голову отримує Александр Рыбка. Сподіваємось все обійдеться...
21’ Юрген Клопп зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Ромео Мирабо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
29’ Макс Ларивьер показує найвищу техніку воротарської майстерності
34’ М'ячем заволодів Ромео Мирабо, але несподівано тут же його втратив!
36’ Гравець Гари Брюне набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Дэнни Уэлбек
40’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дэнни Уэлбек забиває приголомшливий м'яч у ворота!
41’ Александр Рыбка легко перехоплює прострільну передачу
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
51’ Питер Кальман проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
58’ Макс Ларивьер витягає дуже складний удар
63’ Яка передача і Юрген Клопп пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
66’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Александр Рыбка отримав сильну травму
66’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Ромео Мирабо
66’ Карим Симон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
71’ Валентино Степчич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Карим Симон
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Манор Соломон у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Владислав Кабаев прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
81’ При виконанні кутового удару Жедсон Фернандеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
87’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Роберт Полгар